Anyanyelv
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola házi szavalóversenye Pacher Zoltán 1. a 1.
Szederák András 1. a 2.
Szabó Luca 1. b 3.
Magyar Zsófia 2. b 1.
Balogh Boglárka 2. b 2.
Gróf Gabriella 2. a 3.
Tajti-Orbán Ágoston 3. a 1.
Mérő Lili 3. a 2.
Ádám Benedek 3. a 3.
Balogh Zsolt 4. a 1.
Hajdu Csenge 4. b 2.
Komáromi Réka Mária 4. a 3.
Soós Blanka 5. b 1.
Makai Tamás 5. b 2.
Bilku Borbála 6. b 2.
Toba Réka 5. a 3.
Háromszéki Zsófia 5. a 3.
Benkovics Botond 8. a 1.
Balázs-Almási Bálint 8. a 2.
Németh Lóránt 8. a 3.
Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen, Dél-Pest körzet Bencze Zoltán 3. b 3. Kovács Attiláné Viola
Noska Vilmos 3. b
Tóth Zsuzsanna 3. b
Tóth Kristóf 3. b
Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen, Dél-Pest körzet Ádám Benedek 3. a 10. Diószeginé Szoboszlai Gyöngyi
Fülöp Gvendolin Szonja 3. a
Hegedüs Borbála 3. a
Kósa Balassa 3. a
Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen, Dél-Pest körzet Bach Dóra 5. a 3. Czétényiné Bodó Katalin
Hollósy Hanga 5. a
Kovács Dénes 5. a
Tóth Noémi 5. a
Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen, Dél-Pest körzet Barnaki Dorka Laura 6. b 6. Sári Franciska
Hegedüs Zita Aida 6. b
Nagy Anna 6. b
Nagy Nóra 6. b
Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen, Dél-Pest körzet Boldizsár Lőrinc 6. b 7. Sári Franciska
Borzai Illés 6. b
Hományi Márton Áron 6. b
Bolyai Anyanyelvi Csapatversenyen, Országos Döntő Bencze Zoltán 3. b 12. Kovács Attiláné Viola
Noska Vilmos 3. b
Tóth Zsuzsanna 3. b
Tóth Kristóf 3. b
Kerületi versmondó verseny Tajti-Orbán Ágoston 3. a 2. Diószeginé Szoboszlai Gyöngyi
Kerületi versmondó verseny Soós Blanka 5.b 1. Kovács Ákos
Tudásbajnokság NyelvÈsz megyei forduló Noska Vilmos 3. b 6. Kovács Attiláné Viola
XXVII. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny – továbbjutottak a 2. fordulóba Kovács Veronika 5.b, Bodon Attila 5.a, Kovács Dénes 5.a Czétényiné Bodó Katalin és Kovács Ákos
Matematika
Bolyai Matematika Csapatversenyen,
Délkelet-Pesti Régió
Gáspár Csaba János 5. b 2. Novák Csilla
Józsa Bálint Kristóf 5. b
Papp Lőrinc Andor 5. b
Szabó Levente Máté 5. b
Bolyai Matematika Csapatversenyen,
Délkelet-Pesti Régió
Földi Szonja 7. a 6. Novák Csilla
Gömöry Zorka 7. a
Rózsa Viktória 7. a
Szép-Magyar Izabella 7. a
Bolyai Matematika Csapatversenyen,
Délkelet-Pesti Régió
Gergely Viktória Réka 8. a 4. Novák Csilla
Beck István József 8. b
Gyuris Lőrinc 8. b
Selim Elie 8. b
Bolyai Matematika Csapatversenyen,
Országos Döntő
Gáspár Csaba János 5. b 75. Novák Csilla
Józsa Bálint Kristóf 5. b
Papp Lőrinc Andor 5. b
Szabó Levente Máté 5. b
Egyházmegyei Matematika Verseny Gergely Viktória Réka 8. a 3. Novák Csilla
Digitális kultúra
Online feladatmegoldó verseny a Logirintus szervezésében Karsai- Bíró Lél 6. b Bronz fokozat Ónodi Judit
Bilku Borbála 6. b Bronz fokozat
Tóth- Csürke Barnabás 6. b Ezüst fokozat
Borzai Illés 6. b Ezüst fokozat
Lavicska Gergely 6. b Ezüst fokozat
Andrássy Zsófia 6. b Ezüst fokozat
Balogh Vilmos 6. b Ezüst fokozat
Cseh Botond 6. b Arany fokozat
Hegedűs Zita 6. b Arany fokozat
Nagy Nóra 6. b Arany fokozat
Hományi Márton 6. b Gyémánt fokozat
Boldizsár Lőrinc 6. b Gyémánt fokozat
Online feladatmegoldó verseny a Logirintus szervezésében (csapatban) Komádi Bence 6. a Gyémánt fokozat
Gelencsér András 6. a
Szabó Bence 6. a
Idegen nyelv
Verseny neve/ideje Angol Német
Egyházmegyei idegen nyelvi versmondó/2023.10.19. Rózsa Viktória 7.a Benkovics Botond 8.a
2. helyezett 3. helyeztt
Balogh Lilla 6.b (Felkészítő: Komárominé Kiss Gyöngyi)
2.helyezett
(Felkészítő: Sofró Krisztina)
Számítógépes barangoló- idegen nyelvi csapatverseny Csapattagok: Csapattagok:
2023.11.30. Tihanyszegi Zsolt 8.b  Okporou Uche 8.a
Selim Elie   8.b Gömöry Zorka 7.a
Gyuris Lőrinc 8.b Cziráki Csenge 7.a
2. helyezett
Arany minősítés, osztott első helyezés. (Felkészítő: Komárominé Kiss Gyöngyi)
(Felkészítő: Derzsi-Pap Csilla)
Litteratum online verseny, Lavicska Gergely 7. hely
2024.02.01.  – országos döntő Szabó Emma 12. hely
( Felkészítő tanár:Parászka Zsolt Leventéné )
7-8 évf. – Kerületi Angol Nyelvi Versenye Tihanyszegi Zsolt 8.b – ezüst minősítés
2024 január 25. Selim Elie 8.b- bronz minősítés
 Szvoboda Eszter 8.b – bronz minősítés
 Szép-Magyar Izabella  7.a- ezüst minősítés,
Rózsa Viktória 7.a- bronz minősítés
Tóth Márton 7.b – bronz minősítés
Timár Éva emlékére rendezett kerületi versmondó verseny Magyar Dániel 4.b –  EZÜST
Háromszéki Zsófia 5.a
II. Hely ARANY
Billku Borbála 6.b
III. Helyezés -ARANY
Rózsa Viktória 7.a
(8. Hely) BRONZ
“Märchenland”- kerületi német csapatverseny/ 2024.03.21. 2. helyezés
Csapattagok:
Hegedűs Zita 6.b
Nagy Anna 6.b
Berecz Veronika 4.a
Komáromi Réka 4.a
(Felkészítő tanár: Parászka Zsolt Leventéné)
Szent Patrik nap – tablók győztesei évfolyamonként 1.a, 2.a, 3.b, 4.a, 5.b, 6.b, 7.b, 8.a, 8.b
Kerületi német társalgási/szóbeli verseny 

Margetin Boróka 8.a – 1. helyezett 

Gömöry Zorka 7.a – 1. helyezett 

Havas Bíborka 7.a – 2. helyezett 

Cziráki Csenge 7.a – 3. helyezett 

(Felkészítő tanár: Komárominé Kiss Gyöngyi) 

Természettudomány
„Szeresd a Földet!” projektverseny Hamza Bernadett 3. b 2. Fehér Csabáné
Pém Luca 3. b
„Szeresd a Földet!” projektverseny Demeter Áron 3. b 3. Fehér Csabáné
Rauscher Albert 3. b
„Szeresd a Földet!” projektverseny Bencze Zoltán 3. b 3. Fehér Csabáné
Verebélyi Gergely 3. b
Vinczellér Benedek 3. b
„Szeresd a Földet!” projektverseny Tóth Kristóf 3. b 2. Fehér Csabáné
Tóth Zsuzsanna 3. b
Vásárhelyi Vajk 3. b
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kovács-Szerján Ábel 5. b 6. Vácziné Boray Szilvia
Makai Tamás 5. b 6.
Rauscher Gellért 5. b 6.
Szabó Levente 5. b 6.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Földi Szonja 7. a 1. Vácziné Boray Szilvia, Kabály Adrien, Köteles Krisztián, Kuti Margit
Kovács Gergely Mór 7. a 1.
Szép-Magyar Izabella 7. a 1.
Városi István 7. a 1.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny Harbi Mosaad Messiha Mariam 7. b 10. Bokor Zsuzsa, Kabály Adrien, Köteles Krisztián, Kuti Margit
Turi Gréta 7. b 10.
Varga Zsigmond 7. b 10.
Bolyai Természettudományi Csapatverseny  Országos Döntő (520 induló) Földi Szonja 7. a 20. Vácziné Boray Szilvia, Kabály Adrien, Köteles Krisztián, Kuti Margit
Kovács Gergely Mór 7. a 20.
Szép-Magyar Izabella 7. a 20.
Városi István 7. a 20.
Kaán Károly kerületi verseny (bejutott a budapestire) Tóth Noémi 5. a 1. Vácziné Boray Szilvia, Bokor Zsuzsanna
Kaán Károly kerületi verseny  (bejutott a budapestire) Szabó Levente 5. b 2. Vácziné Boray Szilvia
Művészetek
PetőFigurák rajzverseny a Szabó Ervin Könyvtár szervezésében Ursu Lelle 4. b 6. Surján Kornélia
Mars Alapítvány karácsonyi rajzversenye Demeter Áron 3. b Különdíj Surján Kornélia
Sztehlo Gábor Gimnázium rajzversenye Ruis Orsolya 8. a 2. V. Péter Mária
Sport
Honkyokushin-Kispest Kupa Kyokushin Karate Országos Bajnokságon Serdülő kategória Soós Tekla 8. b 2.
Honkyokushin-Kispest Kupa Kyokushin Karate Országos Bajnokságon Gyerek I. Soós Blanka 5. b 2.
Kerületi futóverseny – egyéni Antonovics Emma 4. b 1. Fábián-Nagy Andrea
Kerületi futóverseny – egyéni Magyar Dániel 4. b 2. Fábián-Nagy Andrea
Kerületi futóverseny – csapatban Dabi Márton 4. b 3. Fábián-Nagy Andrea
Kakas Levente 4. b
Magyar Dániel 4. b
Szemerédi Ábris 4. b
Birkózó Diákolimpián Kakas Hunor 4. b 3.
XVIII. Kerületi Diák Olimpia sakk verseny (III. korcsoportos) Kovács-Szerján Ábel 5. b 1.
Kyokushin Karate Országos Diákolimpia Soós Blanka 5. b 3.
Karate Országos Diákolimpia Rauscher Gellért 5.b 3.
Kyokushin Karate Országos Bajnokság Soós Blanka 5.b 1.
Kyokushin Karate Országos Bajnokság Soós Tekla 8.b 1.