Tanáraink

Iskolavezetés:

Szabóné Farkas Éva

Szabóné Farkas Éva
Szabóné Farkas Éva

igazgatónő
földrajzot tanít a 8.a osztályban
táborok szervezése, lebonyolítása

Szarvas Attila

Szarvas Attila

Szarvas Attila
Szarvas Attila

igazgatóhelyettes
osztályfőnök és testnevelést tanít a 7.b osztályban
túrák és táborok szervezése, lebonyolítása, rendszergazda

Tanáraink:

Ágnes nővér

hittan 8. osztály

Árvai Antónia

3.b tanító

Bakos Anna

Bakos Anna

Bakos Anna
Bakos Anna

angol tanár és hitoktató

a 8.a osztályfőnöke

Bánki Gábor

ének-zene tanár
a 6.b osztályfőnöke
vezeti a felsős énekkart

Bokor Zsuzsanna

Bokor Zsuzsanna

Bokor Zsuzsanna
Bokor Zsuzsanna

tanulószoba tanár, természetismeret és biológia

Bús Anikó

Bús Anikó

Bús Anikó
Bús Anikó

1.b tanítója

Csányi Katalin

a 4. osztályok napközis tanítója

Czétényiné Bodó Katalin

Czétényiné Bodó Katalin

Czétényiné Bodó Katalin
Czétényiné Bodó Katalin

könyvtáros
magyar nyelv és irodalom tanár

Deszpot Andrea

Deszpot Andrea

Deszpot Andrea
Deszpot Andrea

magyar nyelv és irodalom és történelem tanár

Diószeginé Szoboszlai Gyöngyi

Diószeginé Szoboszlai Gyöngyi

Diószeginé Szoboszlai Gyöngyi
Diószeginé Szoboszlai Gyöngyi

1.a tanítója

Fábián-Nagy Andrea

Fábián-Nagy Andrea

Fábián-Nagy Andrea
Fábián-Nagy Andrea

2.a tanítója

Fazekasné Vízkelety Klára

Fazekasné Vízkelety Klára

Fazekasné Vízkelety Klára
Fazekasné Vízkelety Klára

4.a tanítója
vezeti az alsós énekkart

Gorácz József

Gorácz József

Gorácz József
Gorácz József

néptánc tanár

Józsa Beáta

5.b tanulószoba

Kiss Attila

hittan, foci szakkör (alsó tagozat)

Kistelekiné Makay Ilona

Kistelekiné Makay Ilona

Kistelekiné Makay Ilona
Kistelekiné Makay Ilona

magyar nyelv és irodalom tanár

Komáromi Dániel

Komáromi Dániel

Komáromi Dániel
Komáromi Dániel

testnevelő tanár

osztályfőnök: 7.c

Kovácsné Márton Hajnalka

magyar, történelem
az 5.b osztályfőnöke

Mákné Marika Tímea

matematika és kémia tanár
a 7.a osztályfőnöke

Moravcsik Kinga

Moravcsik Kinga

Moravcsik Kinga
Moravcsik Kinga

1.b tanítója

Mózer Zoltánné (Kati néni)

2.b napközis tanítója

Nagy Andrea

1.a tanitója

Nagy Zsófia Réka

Nagy Zsófia Réka

Nagy Zsófia Réka
Nagy Zsófia Réka

testnevelés, sportkörök
az 5.a osztályfőnöke

Nyáry-Kiss Zsuzsa

Nyáry-Kiss Zsuzsa

Nyáry-Kiss Zsuzsa
Nyáry-Kiss Zsuzsa

3.b tanítója

Orbay Csaba

testnevelés, sportkörök

Orsolya Jánosné (Edit néni)

Orsolya Jánosné (Edit néni)

Orsolya Jánosné (Edit néni)
Orsolya Jánosné (Edit néni)

matematika, rajz és médiatanár

Papp Dolli

Papp Dolli

Papp Dolli
Papp Dolli

3.a tanítója

Pékné Borbély Katalin

fejlesztő pedagógus

Reiner Éva

3.a tanítója
5-6. osztály matematika

Rödönyi Zoltán

természetismeretet, biológia és földrajz tanár

Rujp Veronika

matematika és fizika tanár

Taigiszerné Vízkelety Judit

Taigiszerné Vízkelety Judit

Taigiszerné Vízkelety Judit
Taigiszerné Vízkelety Judit

magyar nyelv és irodalom és angol tanár

Tolnai Szilvia

Tolnai Szilvia

Tolnai Szilvia
Tolnai Szilvia

4.b tanítója

Tóth Mariann

informatika tanár

Urbin Judit

Urbin Judit

2.a tanítója

Urbin Judit
Urbin Judit
Vázsonyi Mónika

Vázsonyi Mónika

Vázsonyi Mónika
Vázsonyi Mónika

német tanár
a 8.b osztályfőnöke

Vénusz Edina

német és angol tanár
a 6.a osztályfőnöke

Wágner Erzsébet

Wágner Erzsébet

Wágner Erzsébet
Wágner Erzsébet

napközis tanító 3.a

tanulószoba tanár 5.a